+371 29564547   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

  Par Mums

  Par mums

  par mumsEsam digitālā mārketinga komanda, kas nodrošina kvalitatīvus digitālā mārketinga pakalpojumus.
  Sniedzam individuālu pieeju katram klientam, neatkarīgi no uzņēmuma lieluma. Strādājot pie projektiem, mūsu uzdevums ir sniegt maksimālu atdevi domājot par klientu. Mēs nepieturamies pie viena standarta, mēs domājam par radošumu un orģinalitāti, lai Jūsu prece vai pakalpojums būtu pamanāms!

  SIA “Export Embassy” ir dibināta 2007. gadā. Uzņēmuma sākotnēja darbība bija saistīta ar finanšu līdzekļu pārvaldi klientu uzdevumā sadarbībā ar LHV Brokers.
  Pēc 2008. gada krīzes kompānija bija spiesta reorganizēties, un sāka piedāvāt saviem sadarbības partneriem palīdzību jaunu eksporta tirgu apgūšanā. 2015. gadā tika izveidota apakšstruktūra Beatexport01ing, kuras galvenais uzdevums bija izveidot spēcīgu digitāla mārketiga komandu, kas ir spējīga realizēt dažādas sarežģītības pakāpes projektus.

  Šobrīd “Export Embassy” strādā 8 darbinieki; tās pieredzē ir ap 20 realizētu projektu. Īstenojam  dažādas sarežģītības IT un digitālā mārketinga jomas projektus. 
  Mūsu uzņēmuma sauklis ir: “ 21. gadsimta bizness ir digitāls”.

   

  Cenas pieprasījums

   

   

  Uncategorised

  Mūsu vērtējums: 96% - 2 votes

  96%