+371 29564547   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

  BUJ (biežāk uzdotie jautājumi)

  BUJ (biežāk uzdotie jautājumi)

  Vai manam uzņēmumam vajadzētu izmantot SEO?
  SEO ir ilgtermiņa ieguldījums. Ja mērķa atslēgvārdi neparāda Jūsu vietni  1. lappusē, Jūs nevarat sagidīt lielu apmeklējumu plūsmu un daudz klientu. Tādēļ vairumā gadījumu ir vērts padomāt par  SEO.

  Vai jūs sniedzat kādas garantijas?
  Pasaulē, kur Google algorltms nepārtraukti mainās, neviens leģitīms SEO uzņēmums nevar garantēt 100% augstāko rangu. Bet mēs esam sasnieguši vairākus vērā ņemamums panākumus veidojot tīmekļa vietnes, kas joprojām līdz pat šai dienai turpina sadarbību ar mums.

  Vai jūs esat “White Hat” SEO uzņēmums?
  Jā, mēs kategoriski izvairāmies no  “Black Hat” pārstāvju stratēģijas, jo tā  mēdz tīmekļa vietnei nodarīt vairāk ļaunuma nekā palīdzēt.

  Cik ilgs laiks vajadzīgs, lai rezultāti būtu pamanāmi?
  Tas ir atšķirīgs katrai vietnei. Mūsu pieredzē vienkāršāki atslēgvārdi uzlabojumus sniedz 90 vai vairāk dienās, bet pielietojot konkurētspējīgākus atslēgvārdus,  tas var ilgt aptuveni 180 dienas.

  Vai SEO var palielināt pārdošanas apjomu?
  Jā, un tas ir viens no galvenajiem mērķiem, ko mēs cenšamies sasniegt.

  Vai man būs jāveic izmaiņas manā tīmekļa vietnē?
  Tas ir atkarīgs no vietnes. Dažos gadījumos mēs veicam izmaiņas tikai mājas lapas koda un satura pusē, bet citās situācijās, kad tīmekļa vietnes struktūra vai dizains kaitē vispārējam sniegumam, var būt nepieciešamas būtiskākas izmaiņas.

  Kādās valstis jūs sniedzat optimizēšanas pakalpojumus?
  Pašlaik strādājam ar Latvijas tīmekļa vietnēm.

  Kā atšķiras SEO un PPC?
  SEO ir ilgtermiņa risinājums, kura mērķis ir iegūt apmeklējumu un dar’jumu plūsmu nākotnē, savukārt PPC tiek izmantots ātrāku saišu dibināšanai. Abas stratēģijas ir derīgas un pareizā izvēle ir atkarīga no jūsu konkrētās situācijas.

  Cik maksā SEO?
  Izmaksas var atšķirties atkarībā no atslēgvārda mērķauditorijas, cik spēcīga ir Jūsu vietne, konkurence un darba apjoms, kas nepieciešams mērķu sasniegšanai.

  Uncategorised

  Mūsu vērtējums: 100% - 50 votes

  100%