+371 29564547   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

  SEO Audits

  SEO Audits

  seo audit Pilnīgs audits ir svarīgs solis, pirms sākt darbu pie SEO. Tas palīdz identificēt un precīzi definēt ar Jūsu vietni saistītas problēmas un izveidot stratēģiju.

  Cenas pieprasījums

  Audits galvenokārt ietver:

  1. Google Analytics un Search console analīze - Informācija par Jūsu mērķauditoriju. Kas un no kurienes nāk uz jūsu vietni, kādas lapas viņi vēl mēdz apmeklēt, kas pievērš viņu uzmanību.
  2. Atslēgvārdu analīze - kādi vaicājumi ir sastopami Jūsu vietnēs, no kādiem atslēgvārdiem būtu jāatsakās un uz kādiem jākoncentrējas.
  3. Konkurences analīze - kas ir jūsu top 3 konkurenti, kādas ir viņu priekšrocības un kādas idejas jūs no viņiem varat aizgūt.
  4. Tehniskie jautājumi - mēs meklējam tehniskas kļūdas, kas kaitē jūsu vietņu veiktspējai vai izmantojamībai.
  5. Tests uz draudzīgumu mobilai videi - vai jūsu vietne ir optimizēta pastāvīgi augošajai mobilo ierīču lietotāju auditorijai.
  6. Lapas “ātruma tests” - vai vietnes veiktspēja ir pietiekami ātra, lai Jūsu klientiem to būtu ērti lietot gan izmantojot stacionāros datorus, gan mobilās ierīces.
  7. Satura analīze - pārbauda vai pietiekami optimizēts saturs, atslēgvārdi, vai saturā novērsts plaģiātisma risks.
  8. Atgriezenisko saišu analīze - vai ir pietiekams daudzums saišu uz dažādām vietnēm, vai kāda no tām nav pazaudēta, vai neeksistē saites uz ļaunprātīgām vietnēm.

  * Ņemiet vērā, ka mums būs nepieciešama piekļuve Jūsu Google Analytics un Search console.

   

  Uncategorised

  Mūsu vērtējums: 100% - 300 votes

  100%