+371 29564547   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

  Biznesa procesu automatizācijas sistēma

  Biznesa procesu automatizācijas sistēma

   

  ERP nozīmē uzņēmumu resursu plānošanu, bet ko nozīmē ERP?

  Vienkāršākais veids, kā definēt ERP, ir domāt par Automatizācijavisiem pamatprocesiem, kas nepieciešami uzņēmuma vadīšanai: finanšu, cilvēkresursu, ražošanas, piegādes ķēdes, pakalpojumu, iepirkuma un citiem. Savā pamatlīmenī ERP integrē šos procesus vienotā sistēmā.

  Tomēr modernas ERP sistēmas nav nekādas pamatsistēmas. Viņi izmanto jaunākās tehnoloģijas, piemēram, mašīnizglītību un mākslīgo intelektu (AI), lai nodrošinātu intelektu, redzamību un efektivitāti visos uzņēmuma aspektos.

  Katra lietojumprogramma (vai ERP modulis) parasti koncentrējas uz vienu uzņēmējdarbības jomu.Lai apmierinātu jūsu vajadzības, varat kombinēt dažādus moduļus. Populārākie sākumpunkti ir finanses, cilvēkresursi, pārdošana un loģistika. Pastāv arī nozares moduļi, sākot no ražošanas līdz mazumtirdzniecībai.

   

  Konsultācijas pieprasījums

   

  ERP sešas galvenās priekšrocības

   

  Augstāks darba ražīgums: straumējiet un automatizējiet galvenos biznesa procesus, lai ikvienam jūsu uzņēmumā palīdzētu paveikt vairāk, izmantojot mazāk resursu.

  Dziļāks ieskats: izbeidziet informācijas silos, iegūstiet vienu patiesības avotu un saņemiet ātras atbildes uz komandējumiem kritiskiem biznesa jautājumiem.

  Paātrināta ziņošana: ātra uzņēmējdarbības un finanšu pārskatu sniegšana un vienkārša rezultātu apmaiņa. Rīkojieties pēc ieskatiem un uzlabojiet veiktspēju reālajā laikā.

  Mazāks risks: palielināt uzņēmuma redzamību un kontroli, nodrošināt atbilstību normatīvajām prasībām, kā arī prognozēt un novērst risku.

  Vienkāršāk: izmantojot integrētas ERP lietojumprogrammas, kas koplieto datu bāzi, jūs VARAT to vienkāršot un ikvienam nodrošināt vieglāku darbu.

  Uzlabota dinamika: ar efektīvām darbībām un gatavu piekļuvi reāllaika datiem var ātri identificēt jaunas iespējas un reaģēt uz tām.

   

  ERP veidi: sniedziet ERP savu ceļu

   

  Modernas ERP sistēmas var izmantot dažādos veidos: publiskā vai privātā mākonī, premisā vai dažādos hibrīdu scenārijos, kas apvieno vidi. Piedāvājam dažus no katra augsta līmeņa ieguvumiem, lai palīdzētu jums noteikt ERP ieviešanas opciju, kas jūsu uzņēmumam ir vislietderīgākā.

  Mākoņa ERP

  Mākoņainajā ERP programmatūra darbojas uz pakalpojumu sniedzēja mākoņdatošanas platformas. Ar sistēmas uzturēšanu nodarbojas pakalpojumu sniedzējs. Pastāv arī iespēja izmantot publisku vai privātu mākoni, kas saņem apstiprinājumu zemo sākotnējo izmaksu dēļ.

  Pagaidu ERP

  Šis ir tradicionālais modelis programmatūras izvietošanai, kur jūs kontrolējat visu. ERP programmatūra ir instalēta jūsu izvēlētajās atrašanās vietās datu centrā. Aparatūras un programmatūras uzstādīšana un uzturēšana ir jūsu personāla atbildība.

  Hibrīda ERP

  Attiecībā uz uzņēmumiem, kas vēlas apvienot abus, lai izpildītu savas uzņēmējdarbības prasības, ir hibrīda modelis. Šī ir vieta, kur dažas no jūsu ERP lietojumprogrammām un datiem atradīsies mākonī, bet dažas — premisā. Dažreiz to sauc par divpakāpju ERP.

   

   

  Piecas pazīmes, kuras esat gatavs izmantot ERP sistēmu 

   

  Lielākā daļa uzņēmumu sāk izmantot dažādus vienkāršus, savrupus rīkus, lai pārvaldītu dažādus procesus, piemēram, QuickBooks vai Excel izklājlapas. Lūk, piecas zīmes, kuras esat izaudzis un kurām nepieciešama moderna ERP sistēma.

  Vairāk laika veltiet ikdienas aktivitātēm. Ja galveno darbību vadīšanai, piemēram, grāmatu slēgšanai, nepieciešams ilgāks laiks, var būt vainojams pārāk daudz dažādu lietojumprogrammu. ERP programmatūra integrē risinājumus un datus vienā sistēmā ar kopēju saskarni, kas ļauj biznesa vienībām vieglāk sazināties un efektīvi veikt savus darbus.

  Jums ir daudz neatbildētu lietišķu jautājumu. Vai varat viegli atbildēt uz svarīgiem jautājumiem par savu uzņēmumu, piemēram, ieņēmumiem par produktu vai peļņu skaitu? Pretējā gadījumā nošķirtās sistēmas un piekļuves trūkums metrikai un KPI var kavēt jūsu darbību. Uzņēmumu resursu plānošanas programmatūra ir izstrādāta, lai risinātu šīs problēmas.

  Jūsu biznesa procesi ir beigušies. Vai ir jomas, kur jūsu procesi attālinās no jums? Iespējams, jums ir grūtāk pārvaldīt krājumus, apmierināt klientus vai kontrolēt izmaksas. Ja tā ir, biznesa procesi, iespējams, ir jāpārstrukturē, lai tie atbilstu izaugsmes vai mainīgajām prioritātēm, kas ir dabiska ERP programmatūrai.

  Ir manuālie procesi ar vairākām datu kopām. Vai lielākā daļa jūsu nodaļu izmanto savas lietojumprogrammas un procesus, lai visu paveiktu? Ja tā ir, iespējams, ka pārāk daudz laika veltīsiet datu dublikātu ievadīšanai. Ja informācija nevar plūst no vienas sistēmas uz citu, ziņošanai ir nepieciešams ilgāks laiks, bieži notiek kļūdas un tiek kavēta lēmumu pieņemšana. Jums pietrūkst iespēju ātri pārvietoties. Vai jūs pavadāt tik daudz laika sava biznesa vadīšanai, ka nevarat izmantot jaunas, aizraujošas iespējas? Jaunākās ERP sistēmas ietver progresīvas, gudras spējas, piemēram, datormācīšanās un prognozējoša analīze, kas atvieglo jaunu rentablu uzņēmumu identificēšanu un kapitalizāciju.

   

  ERP jebkurā lielumā: kādas ir manas iespējas?

   

  ERP nav tikai globāliem uzņēmumiem. ERP risinājumi ir paredzēti dažāda lieluma uzņēmumiem – maziem, vidējiem un lieliem. Varat arī iegūt nozarei un uzņēmumam atbilstošu funkcionalitāti, lai apmierinātu unikālas biznesa vajadzības.

  Mazo uzņēmumu ERP

  ERP programmatūra maziem uzņēmumiem var palīdzēt pāriet ārpus izklājlapām un efektīvi pārvaldīt visus jūsu augošā uzņēmuma aspektus, sākot ar pārdošanu un attiecībām ar klientiem un beidzot ar finansēm un darbībām. Mazo uzņēmumu ERP rīki parasti atrodas mākonī, tos var ātri instalēt un tie ir paredzēti augšanai kopā ar jums.

  Vidēja uzņemumu ERP

  Šobrīd vidēja tirgus uzņēmumiem un meitasuzņēmumiem paredzētā ERP programmatūra gūst labumu no iebūvētās analīzes, ātras ieviešanas un labākās prakses 35 dažādos biznesa procesos – finanšu procesos, cilvēkresursu, piegādes ķēdes vadībā un citās jomās. Vidēja lieluma ERP rīki palīdz palielināt uzņēmumu mērogu un konkurētspēju bez sarežģītības un izmaksām.

  Liela uzņēmuma ERP

  Lieliem uzņēmumiem ar globālu vai meitasuzņēmumu darbību ir vajadzīga stabila, tirgū vadoša ERP sistēma ar iegultām AI, mašīnmācību un analītikas sistēmām un viedu automatizāciju procesu pārveidošanai. ERP sistēmas var izmantot, izmantojot premisu, mākonī vai hibrīdā scenārijā atkarībā no biznesa vajadzībām. Tie var integrēties esošās datu bāzēs vai, ideālā gadījumā, darboties jaunākās, jaudīgās atmiņas datu bāzēs.