+371 29564547   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

  Blog

  Populārākie sociālo mediju rīki

  Mums, par laimi, tirgū ir pieejami lieliski sociālo mediju rīki, kas palīdzēs Jums gūt panākumus un saglabāt produktivitāti. Tie padara procesu vieglāku, organizētāku, mazāk stresa un tāpēc efektīvāku.

  Šī ziņa ir vērsta uz labākajiem sociālo mediju pārvaldības rīkiem, kas ietver šos trīs galvenos elementus:

  Iesaistīšanās - viens informācijas panelis, kurā varat pārraudzīt visus savus sociālā tīkla ziņojumus un sazināties ar savu auditoriju;

  Plānošana - varat veidot savu saturu un pārvaldīt to;

  Pārskati - publicēto saturu analizēt un veikt secinājumus.

  Hootsuite

  Hootsuite

  Lielākajai daļai uzņēmumu ir vairāki sociālo mediju konti, un viņiem ir grūti tos visus pārvaldīt manuāli.

  Hootsuite ir sociālo mediju mārketinga rīks, kas var palīdzēt pārvaldīt Jūsu sociālo mediju kontus (Facebook, Instagram, LinkedIn un vēl citus 32 soc.t.)  no viena informācijas paneļa. Jūs viegli varat atrast, plānot un pārvaldīt savu sociālo mediju saturu. Lietotni Hootsuite ir iespējams arī ielādēt mobīlajā telefonā.

  Hootsuite varat izmēģināt 30 dienas par brīvu, pēc tam mēneša cena tiek noteika pēc Jūsu izvēlētā plāna (atkārībā no piesaistīto sociālo tīklu profilu skaita).

  Vairāk: https://hootsuite.com/

  Buffer

  Buffer

  Buffer ir populārs plānošanas rīks, kas ļauj mārketinga speciālistiem plānot ziņas dažādiem sociālajiem medijiem (LinkedIn, Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest). Un ne tikai plānot, bet arī tos analizēt. Princips tāds pats kā lietotnei Hootsuite.

  Lietotni varat arī pārvaldīt mobīlajos telefonos caur aplikāciju.

  Arī Buffer var izmēģināt vienu mēnesi bezmaksas (piesaistīt 3 sociālos tīklus, publicēt 10 ziņas). Mēneša izmaksas atšķiras no izvēlētā plāna.

  Vairāk: https://buffer.com/

  Sprout Social

  Sprout Social

  Sprout Social izmanto vairāk nekā 20 000 zīmolu visā pasaulē, dažādās nozarēs- sākot no izglītības, modes, medicīnas, digitālā mārketinga aģentūrām utt.

  Tāpat kā ar lietotni Buffer, Sprout Social var piesaistīt un pārvaldīt- Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Pinterest.

  Sprout Social lietotne ir pieejama datoros un mobīlajos telefonos, tā piedāvā četrus abonēšanas plānus. Katram plānam palielinās cena atbilstoši funkciju un lietotāju skaitam.

  Vairāk: https://sproutsocial.com/

  Agorapulse

  Agorapulse

  Tāpat kā iepriekš minētās sociālo mediju pārvaldības platformas, arī Agorapulse ir daudzfunkcionāla platforma plānošanai gan datoros, gan mobīlajos telefonos.

  Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube, Twitter var piesaistīt Agorapulse lietotnei.

  Lietotni Agorapulse var izmēģināt 28 dienas bezmaksas, vēlāk varat piemeklēt sev attiecīgo plānu ar vēlamajām funkcijām.

  Vairāk: https://www.agorapulse.com/

  Sendible

  Sendible

  Platforma, kas piedāvā dažādas funkcijas un piesaistīt dažādus sociālos tīklus (Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram, Google My Business) vienuviet.

  Lietotni varat izmantot gan mobīlajos telefonos, gan datoros.

  Pamēģiniet 30 dienas bezmaksas jebkuru no abonementa veidiem.

  Vairāk: https://www.sendible.com/

  Kopsavilkums

  Šīs visas lietotnes Jums palīdzēs pārvaldīt Jūsu sociālos tīklus. Dažādiem sociālajiem tīkliem veidot saturu, izplānot laikus un analizēt publikācijas vienā platformā. Izvēlaties savu lietotni un strādājiet efektīvak!

  Uncategorised

  Mūsu vērtējums: 100% - 50 votes

  100%