+371 29564547   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

  Blog

  Pinterest

  Pinterest ir lietotne, kurā ir iespējams  iedvesmoties, atklāt jaunas lietas un sekot līdzi sev interesantām tēmām.

  Vairāk kā 300 miljoni cilvēku izmanto Pinterest un dalās ar attēliem, infografikām un dažāda veida saturu, kas galvenokārt ir vizuāls.

  Kā radies lietotnes nosaukums?

  Tā veidotāji ir digitalizējuši tipisko korķa sienu, kurā Jūs varat ‘’pakārt’’ fotoattēlus. Tāpēc tā galvenā iezīme: multivides satura kopīgošana Instagram stilā. Citiem vārdiem sakot, tā nosaukumu veido “Pin” (piespraust) un “Interest” (interesants).

  Izprast Pinterest nav grūti. Tā būtībā ir platforma, kurā cilvēki saglabā idejas savām interesēm un izmanto tos pirkšanas vai pārdošanas mērķiem. Cilvēki izmanto Pinterest, lai iegūtu vairākas idejas. Runājot par tirgotājiem vai uzņēmumiem, viņi izmanto Pinterest, lai piesaistītu trafiku savām vietnēm un radītu pārdošanas apjomus. Vieglāk par vieglu.

  Pinterest sadaļas

  Galvenā lapa (Home Feed)

  Bezgalīga foto siena, kas ir sasaistīta ar Jūsu interesēm.

  Ja esat jau vienreiz meklējis, piemēram, dekorācijas ziemassvētkiem, tad galvenajā lapā arī turpmāk parādīsies attēli, kas saistīti ar šo tēmu.

  Meklēšanas josla (Search Bar)

  Ekrāna augšdaļā redzēsiet meklēšanas joslu. Ierakstot atslēgvārdu šajā joslā, Jūs varat meklēt noteiktas tēmas, kas Jums interesē. Kad esat ierakstījis vārdu, Pinterest ierosinās citas tēmas, kas varētu būt saistītas ar to.

  Vislielākās interešu jomas vietnē Pinterest ir mode, pārtika, auto, interjers un ceļošana.

  Meklēšanas josla Pinterest

  ‘’Piespraustie attēli’’ (Pins)

  Piespraustie attēli ir idejas, kuras cilvēki vietnē Pinterest rada, atrod un saglabā. Noklikšķinot uz attēla, varat apmeklēt vietni, lai uzzinātu, kā to izveidot vai kur to iegādāties. Kā arī varat attēlus saglabāt, klikšķinot uz sarkanās pogas saglabāt, lai tās saglabātu ‘’uz dēļa’’.

  Piespraustie attēli Pins

  ‘’Sienas dēļi’’ (Boards)

  Piespraustie attēli, kuri ir saglabāti Jūsu profilā. Dodiet nosaukumu ‘’sienas dēļiem’’ un sakārtojiet tos savā profilā. Uzaiciniet citus Pinterest lietotājus, lai apskatītu viņu izveidotos ‘’sienas dēļus’’ un atrastu vēl vairāk ideju.

  Sienas dēļi Boards

  Tendenču lapa (Explore Feed)

  Līdzīgi kā Instagram, arī šī lapa ir vieta, kur Pinterest lietotāji gūst iedvesmu par aktuālajām tēmām un populārākajiem attēliem vietnē Pinterest.

  Tā kā lapas Explore mērķis ir jauno tendenču demonstrēšana vietnē Pinterest, Pin rezultāti regulāri mainās, un tās mērķis ir panākt, lai cilvēki regulāri atgrieztos, lai redzētu platformas jaunumus.

  Tendenču lapa Explore Feed

  Pinterest biznesā

  Pinterest izmantošana biznesam ir lieliski piemērota produktu un pakalpojumu demonstrēšanai, jo Pinterest bieži darbojas kā informācijas resurss lietotājiem, kuri gatavojas veikt pirkumu. Izmantojot Pinterest uzņēmējdarbībai, vienmēr ar katru attēlu  jāiekļauj saite uz Jūsu vietni - tas varētu būt tiešsaistes veikals vai uzņēmuma vietne.

  Ir svarīgi pārzināt savu mērķauditoriju un apskatīt, kurš izmanto lietotni Pinterest. Ja Jūsu mērķauditorija atrodas Pinterest, un Jūs to neesat izmantojis kā daļu no Jūsu biznesa stratēģijas, Jūs varat zaudēt iespēju sasniegt potenciālos jaunos klientus!

  Padomi:
  - Pievieno kvalitatīvus attēlus;
  - Ja vēlies pievienot attēlam tekstu, tad īsu un konkrētu;
  - Atvēliet laiku, lai izanalizētu Jūsu biznesa vai preču atslēgvārdus;
  - Saglabājiet vienotu stilu savā profilā (dizains, krāsu palete);
  - Pinterest Analytics uzzināsiet, kas darbojas Jūsu auditorijas labā, un tas var palīdzēt Jums optimizēt Pinterest mārketinga stratēģiju.

  Kopsavilkums

  Lietotne Pinterest domāta gan uzņēmumiem, demonstrējot savas preces, gan cilvēkiem, kuri vienkārši meklē jaunas idejas. Lejupielādē aplikāciju Pinterest arī mobīlajā telefonā.

  Trūkst idejas, pameklē lietotnē Pinterest!

  Uncategorised

  Mūsu vērtējums: 100% - 50 votes

  100%