+371 29564547   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

  Blog

  Kādi soļi jāievēro, lai ar SEO būtu augstākajās pozīcijās?

  Kādi soļi jāievēro, lai ar SEO būtu augstākajās pozīcijās

  SEO (Search Engine Optimization) ir meklēšanas rezultātu optimizācija. Sekojoši, tiek veiktas darbības, lai uzlabotu mājas lapas pozīciju meklētājsistēmu pirmajās lapās. Pastāv vairākas meklētājsistēmas- Yahoo, Bing, Google, Yandex, bet popularākā ir Google.

  SEO ir vairākas priekšrocības:

  • pieaug mājaslapu apmeklētāju skaits;
  • paaugstinās zīmola atpazīstamība;
  • pieaug preces/ pakalpojumu pārdošanas apjoms.

  atslegvardi video beat it marketing

  Sākot strādāt ar  SEO ir jāievēro pāris soļi:

  1. Atslēgvārdi- meklētājsistēmā Google tiek rakstīti vārdi jeb frāzes, kas interesē cilvēkiem. Ar atlsēgvārdu analīzes rīku palīdzību (‘’Google Keyword Planner’’) iegūsiet sev vēlamo atslēgvārdu sīkāku informāciju. Vēlams izvēlēties vidējas un zemas konkurences atslēgvārdus.
  2. Virsraksts un apraksts- virsraksts (Title tag) pastāsta par Jūsu mājaslapu, tajā ir iekļauts Jūsu izvēlētais atslēgasvārds. Un aprakstam (Meta description) jābūt saistošam, lai ieinteresētu cilvēkus uzklikšķināt.
  3. Norāde uz papildus informāciju- papildus nepieciešams norādīt savas mājaslapas linku, un pēc izvēles kontatktālruni un adresi.
  4. Saturs- radiet saturu, kas interesētu apmeklētājus. Un veidojot mājaslapas saturu, noteikti izmantojiet savus atslēgvārdus.

  Papildus, kas palīdz noturēt Jums pozīciju ir linki (backlinks), kur tiek minēta Jūsu mājaslapas links, ar domu uzklikšķināt uz tās.

  Veicot šos soļus, Jūs esat izveidojis savai mājaslapai SEO optimizāciju. Svarīgi ir neaizmirst sekot līdzi rezultātiem- darbības, kuras tiek veiktas pēc klientu mijiedarbības ar reklāmu.

  Ja Jūs pats netiekat galā ar SEO izveidošanu, tad meklējiet palīdzību pie profesionāļiem, kas Jums palīdzēs veikt SEO optimizāciju.

  Uncategorised

  Mūsu vērtējums: 100% - 50 votes

  100%