+371 29564547   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

  Blog

  Google My Business

  “Google My Business” ir ērti lietojams bezmaksas rīks, kas ļauj Jums pārvaldīt, kā Jūsu bizness parādās Google meklēšanā. Tas ietver uzņēmuma nosaukumu, atrašanās vietu un darba laika pievienošanu; klientu atsauksmes; fotoattēlus; klientiem arī ir iespēja uzdot jautājumus un Jums uz tiem atbildēt.

  Uzņēmumi, kas pievieno fotoattēlus, saņem par 42% vairāk pieprasījumu par braukšanas norādījumiem pakalpojumā Google Maps un par 35% vairāk klikšķu uz viņu vietnēm, nekā uzņēmumi, kuri to nedara.

   

  Google My Business

  Jums ir pieejams arī pārskats- varat uzzināt vairāk par saviem klientiem un kā viņi mijiedarbojas ar Jūsu uzņēmumu. Kā klienti Jūs atrada  un no kurienes ir šie klienti. Varat arī redzēt informāciju- to cik cilvēku zvanīja uz Jūsu uzņēmuma tālruni un kāds ir vietnes apmeklētāju skaits, kas parādīts Google Meklēšanā un Google Maps.

  Google My Business iestatīšana

  1. solis: Piesakieties Google kontā, kuru vēlaties saistīt ar savu biznesu (vai izveidojiet Google kontu, ja jums tāda vēl nav).
  2. solis: Dodieties uz vietni google.com/business un augšējā labajā stūrī atlasiet “Sākt tūlīt”.
  3. solis: Ievadiet sava uzņēmuma vārdu.

  iestatisana

  1. solis: Ievadiet sava uzņēmuma adresi.

  solis

  1. solis: Ja Jūs dodaties uz klientu atrašanās vietām, nevis vēlaties, lai viņi nāk pie Jums, atzīmējiet izvēles rūtiņu “Es piegādāju preces un pakalpojumus saviem klientiem”. Un, ja Jūs strādājat ārpus mājas vai citā adresē, kuru nevēlaties publiski parādīt, atzīmējiet “Slēpt manu adresi (tas nav veikals). Visbeidzot, norādiet savu piegādes reģionu.

  delivery area

  1. solis: Izvēlieties sava biznesa kategoriju. Mēģiniet izvēlēties visprecīzāko iespējamo kategoriju.
  2. solis. Pievienojiet sava uzņēmuma tālruņa numuru vai vietni.
  3. solis. Izvēlieties verifikācijas opciju. Ja vēl neesat gatavs verificēt savu biznesu, noklikšķiniet uz “Izmēģināt citu metodi” → “Vēlāk”.

  Kāpēc izmantot Google My Business?

  1. Tas ir brīvs

  Bezmaksas mārketinga rīks Google My Business var ievērojami palielināt Jūsu iespējas tikt atrastam tiešsaistē un nodrošināt lielākus ieņēmumus. Protams, ka parasti izveidot kontu nav pietiekams - tam jābūt 100% pabeigtam un optimizētam, lai tas varētu atrasties augstākajās pozīcijās vietējo reziltātu sarakstā.

  Tā kā tas neko nemaksā par izmantošanu, Jums noteikti ir jāizmanto šī milzīgā iespēja iegūt lielāku vietnes apmekētāju skaitu.

  1. Palīdz klientiem atrast Jūsu atrašanās vietu

  Izmantojot pakalpojumu Google My Business, varat norādīt sava uzņēmuma precīzu adresi un atrašanās vietu kartē. Tas nodrošina, ka meklētājiem vairs nav jāpaļaujas uz papīra karti vai uzrakstītām instrukcijām, lai Jūs atrastu; tā vietā viņi var Jūs atrast, izmantojot precīzus norādījumus.

  1. Labāka redzamība Google meklēšanas sistēmā

  Veicot meklēšanu Google tīklā, iespējams, esat pamanījis augstas redzamības paneli lapas augšdaļā (zem apmaksātām reklāmām un virs dabiskiem rezultātiem); tas parasti satur informāciju par 3 vietējiem uzņēmumiem. Tie ir iekļauti Google My Business saraksti. Pilnīgs un optimizēts saraksts var palīdzēt Jūsu biznesam atrasties šajā sadaļā. Turklāt, veicot vienu klikšķi, meklētāji tiks novirzīti uz pārējo Jūsu saturu, piemēram, Jūsu tīmekļa vietni, vai pat tieši piezvanīs Jums.

  google meklesana sistema

  1. Parāda noderīgu informāciju

  Pakalpojums “Google My Business” nodrošina iespēju veikt svarīgus biznesa atjauninājumus, ko meklētāji var nekavējoties apskatīt. Noderīga, atjaunināta informācija par Jūsu uzņēmumu būs redzama Jūsu Google My Business sarakstā; meklētāji varēs redzēt Jūsu:

  * darba laiku

  * aizņemtos periodus

  * norādījumus

  * fotoattēlus

  * pogu “piezvanīt” (mobilājās ierīcēs)

  * uzņēmuma aprakstu

  Jūsu informācija būs tikpat viegli pieejama planšetdatoriem un viedtelefoniem kā galddatoros un portatīvajos datoros tāpēc, ka Google ir pilnībā iesaistījies mobilo ierīču revolūcijā.

  1. Vēl viens sakaru kanāls

  Jūs atvērsiet jaunu, interaktīvu saziņas kanālu ar saviem potenciāliem un esošajiem klientiem, izveidojot Google My Business profilu. Turklāt tas piedāvā vēl vienu vietu, kur reklamēt Jūsu īpašos piedāvājumus.

  1. Sarunas ar klientiem

  Neatkarīgi no tā, vai Jums ir tipiska tērzēšana ar klientiem vai arī Jūs atbildat uz visaktuālākajiem jautājumiem, Google Hangouts ir vēl viena lieliska platforma, kur sazināties ar saviem klientiem.

  Google Hangouts ļauj sazināties ar desmit līdz piecpadsmit klientiem vienlaikus. Tas ir lielisks veids, kā iesaistīt klientus un veicināt attiecības ar viņiem. Varat arī izmantot Google Hangouts, lai izveidotu tūlītējo saturu, ko varat koplietot vairākos kanālos.

  Šodien Hangout izmantošana ir vieglāka nekā jebkad agrāk, jo Jums vienkārši ir jāpāriet uz sava Google My Business informācijas paneļa apakšējo daļu un jānoklikšķina uz Join a Hangout.

  1. Iegūstiet ieskatus Jūsu auditorijā

  Uzklikšķinot uz Insights (Ieskati) pakalpojumā “Google My Business”, Jūs varat piekļūt bagātīgai analīzei. Redzēto informāciju var pielāgot. Varat arī vienkārši izvēlēties salīdzināmos statistikas datus, un tie tiks parādīti diagrammā. Pēc tam varat salīdzināt statistikas datus ar “Insights”.

  Trīs galvenās sadaļas ir redzamība, darbības un auditorija. Redzamības sadaļā ir redzams, cik skatus saņem Jūsu profils, ziņas un fotoattēli. Turklāt varat mainīt datus, lai parādītu pēdējo 7, 30 vai 90 dienu atskaiti, un piekļūt diagrammām.

  Sadaļā Darbības tiek parādīts, kā Jūsu auditorija mijiedarbojas ar Jūsu ziņām. Jūs varēsiet redzēt statistikas datus; var apskatīt arī pēdējo 7, 30 vai 90 dienu rezultātus, kā arī grafikus.

  Visbeidzot, auditorijas sadaļā ir redzams to cilvēku sadalījums, kas Jums seko. Vecuma grupas, dzimums un valstis ir tas, ko rāda šis sadalījums.

  Izmantojot šos statistikas datus, varat uzlabot savu pārdošanu.

  1. Tīmekļa vietnes trafika un auditorijas izsekošana

  Varat izmantot Google analīzes rīku pakalpojumā “Google My Business”, lai iegūtu statistiku par savas tīmekļa vietnes datplūsmu un mērķauditoriju. Google Analytics ir galvenā atslēga visām ar analīzi saistītajām lietām. Lai gan sadaļā Insights tiek apskatīta Jūsu kontā “Google My Business” datplūsma, pakalpojumā Analytics ir sniegta padziļināta informācija par Jūsu tīmekļa vietnes datplūsmu.

  1. Iespēja efektīvi atbildēt uz atsauksmēm

  Jūsu klienti atstās atsauksmes - vienalga, vai Jūs viņus mīlat vai ienīstat; un lielākā daļa potenciālo klientu izlems, vai pirkt no Jums, pamatojoties uz to, ko cilvēki saka par Jūsu uzņēmumu.

  Tāpēc ir jānodrošina, lai klientiem būtu pēc iespējas vieglāk atstāt atsauksmes. Par laimi, pakalpojums Google My Business ļauj to viegli izdarīt. Klienti var pievienot savu vērtējumu, vienkārši mēklējot Google Jūsu uzņēmuma nosaukumu, ja Jums ir Google My Business konts. Varat arī izmantot informācijas paneli, lai pārraudzītu atsauksmes un atbildēt uz tām.

  Padoms: ir svarīgi mudināt klientus atstāt atsauksmes. To var izdarīt, nosūtot atsauksmes pieprasījumu pa e-pastu ar saiti uz Jūsu Google My Business lapu. Ir svarīgi, lai Jums nerastos panika un Jūs reaģētu profesionāli gadījumā, ja Jūs saņmat negatīvu atsauksmi. No otras puses, pateicieties klientiem par to, ka viņi veltīja laiku uz atsauksmi, ja saņemāt pozitīvas atsauksmes.

  1. Tas savieno visu kopā

  Caur Google My Business Jūs varat piekļūt citiem noderīgiem Google rīkiem. Google vēlas izmantot savu rīku komplektu, lai piesaistītu Jūsu uzņēmumam vairāk līdzekļu. Tas nozīmē, ka My Business cieši saistīts ar Google AdWords, Insights, Google Maps un Search. Tas atvieglo Jūsu uzņēmuma pārvaldību internetā.

  Secinājums

  Google My Business ir iespēja atvieglot dzīvi vietējiem uzņēmumiem, palielinot viņu iespējas tikt atrastiem, izmantojot Google.

  Lai atrastu pareizo uzņēmumu viņu vajadzību apmierināšanai, četri no katriem pieciem patērētājiem izmanto vietējos meklējumus meklētājprogrammās.

  Jūs varat nodrošināt, ka Jūsu uzņēmums tiks parādīts šo meklēšanas vaicājumu rezultātā, iestatot un optimizējot savu Google My Business kontu. Tas ir pilnīgi brīvs veids, kā piesaistīt klientus, ieguldot ļoti maz laika. Izmantojot šo rīku, varat izveidot parādīt sevi savai mērķauditorijai, palielināt atrašanās iespējas un ģenerēt lielāku un “relevantāku” datplūsmu uz Jūsu tīmekļa vietni vai citām vietām.

  Uncategorised

  Mūsu vērtējums: 100% - 50 votes

  100%