Biznesa profilu izveide (Instagram, Facebook, LinkedIn)

Uzņēmuma lapas palīdz citiem lietotājiem uzzināt vairāk par Jūsu biznesu un Jūsu piedāvātajiem pakalpojumiem un precēm.

Kā izveidot Instagram biznesa profilu

  1. Mobilā lietotnē esošajā profilā pieskarieties ‘’Iestatījumi’’. (Ja jums vēl nav profila, instalējiet savā ierīcē Instagram aplikāciju un izpildiet norādījumus, lai izveidotu personisko profilu).
  2. Izvēlieties ‘’Pārslēgties uz biznesa profilu’’.
  3. Lapā Iestatīt sava uzņēmuma profilu, pārskatiet sava uzņēmuma kontaktinformāciju, veiciet visas izmaiņas un spiežiet ‘’Gatavs’’.

Lai uzzinātu kā labāk uzrakstīt Instagram profilam BIO (aprakstu) spied šeit.

Neliels ieskats: Noklikšķinot uz tālruņa numura, cilvēki var Jums piezvanīt uzreiz. Kad noklikšķina uz e-pasta adreses, tiek parādīts formatēts e-pasts.

 

Kā izveidot Facebook biznesa profilu

  1.  Reģistrējieties (https://www.facebook.com/) - Dodieties uz vietni facebook.com/business un augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz ‘’Izveidot lapu’’. Jūs sagaidīs vairāki uzņēmējdarbību veidi. Atlasiet uzņēmuma veidu, kuram veidojat Facebook lapu. 

  1. Noklikšķinot uz uzņēmuma veida, tiks atvērts lodziņš ar papildu informāciju, piemēram, Jūsu uzņēmuma nosaukumu, adresi un kategorijas lapu. Kategorijas galvenokārt ir apakštipi lielākajā Jūsu izvēlētajā biznesa kategorijā. Kad esat gatavs, noklikšķiniet uz ‘’Sākt’’.
  2. Pievienojiet attēlus-  Pēc tam jūs augšupielādēsiet profila attēlu un vāka attēlu savai Facebook lapai. Ir svarīgi radīt labu vizuālo pirmo iespaidu, tāpēc šeit izvēlies saprātīgi. Pārliecinieties, ka izvēlētie fotoattēli atbilst Jūsu firmas zīmei un ir viegli identificējami ar Jūsu uzņēmumu.

  1. Sadaļa ‘’Par’’- Šī ir Jūsu iespēja pastāstīt cilvēkiem par Jūsu biznesu.

Lai uzzinātu kā labāk uzrakstīt profilam BIO (aprakstu) spied šeit

Kā izveidot LinkedIn biznesa profilu

Pirms lapas veidošanas, Jums jāzin, ka:

  1. Reģistrējaties (https://www.linkedin.com) - Sākumlapā spiežiet uz sadaļu ‘’Darbs’’ un izvēlaties ‘’Izveidot biznesa profilu’’.
  2. Atlasiet uzņēmuma lapas veidu, kuru vēlaties izveidot. 

  1. Ievadiet sava uzņēmuma pamatinformāciju- uzņēmuma nosaukumu un vārdu, kas parādīsies pie Jūsu URL. Lai turpinātu, noklikšķiniet uz ‘’Izveidot lapu’’.

Lai uzzinātu kā uzrakstīt LinkedIn biznesa profilam BIO (aprakstu) spied šeit

Kopsavilkums

Kā redzat, tad biznesa profilu izveide ir vienkārša un ātra. Veidojot biznesa profilus, Jūs iepazīstināt apmeklētājus ar savu zīmolu, tāpēc vajag rūpīgi piedomāt pie attēliem un BIO (apraksta).

Uncategorised

Mūsu vērtējums: 100% - 50 votes

100%