+371 29564547   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

  Blog

  5 svarīgi SEO noteikumi, kas web dizainerim ir jāievēro 2019. gadā

  2018. gada laikā SEO pasaulē notikušas daudzas izmaiņas, vienlaikus pamatprincips - veidiojot tīmekļa vietni, nodrošināt labu SEO - paliek kā nemainīgs priekšnoteikums. Kas ir svarīgākie aspekti, kas web dizaineriem jāņem vērā 2019. gadā?

  1) Spēcīgs, stabils  pamats Monty Python un Svētā Grāla fani labi zina, kas notiek, mēģinot uzbūvēts pils cietoksni purvā. Tas pats attiecas uz vietnes izveidi. Pirms domājat par kaut ko citu, pārliecinieties, vai pamati ir stabili. Ar to saprotam ātru un uzticamu serveri ar labu atbalstu un uzticamu arhitektūru. Ir plašs serveru piedāvājums, par atšķirīgām cenām, bet tas, kas jums nepieciešams, ir kvalitāte. Veltiet pietiekami daudz laika, lai izpētītu visas iespējas un nebūvējiet savu pili purvā tiki tāpēc,  lai gada laikā ietaupītu dažus eiro.

  2) Koncentrējieties uz lietotāju pieredzi Ir viegli sapīties, cenšoties saprast  meklēšanas robotu piedāvājumus, un galu galā aizmirsīsiet, kādam nolūkam vietne patiešām ir radīta. Būtiskākaisir tas, ka meklētājprogrammām vienmēr būs svarīgi, lai jūsu tīmekļa vietne atbilstu jūsu mērķauditorijas prasībām. No šāda rakursa skatoties uz  tīmekļa dizainu, varat būt droši, ka meklētājprogramma nodrošinās optimālo ceļu uz mērķi. Kas tad īsti ir  lietotāja pieredze? Vienkārši runājot - tā  ir ātra, saprotama un ērta vietne, kurā lietotāji var viegli atrast to, ko viņi meklē.

  3) Mobilā optimizācija
  Mobilo ierīču popularitāte turpina pieaugt milzīgā tempā. šobrīd jau vairs nepietiek, ka vietne ir ērti lietojama mobilajās ierīcēs - tā jau no paša sākuma ir jāveido un jāattīsta, ņemot vērā mobilo sakaru lietotāju vajadzības.

  4) Balss komandas
  Balss meklēšana ar katru gadu kļūst arvien populārāka, un šī tendence būtiski ietekmē gan lietotāju meklēšanu, gan to, kā Google nodrošina un atspoguļo rezultātus. 2019. gadā balss meklēšanas nozīme turpinās pieaugt, un tīmekļa dizaineriem ir nepieciešama infrastruktūra, kas reaģē uz sarežģītiem un netiešiem vaicājumiem, kas kļūst par normu.

  5) Satura pārvaldība
  SEO panākumi joprojām ir vairāk atkarīgi no satura nekā no jebkā cita. Laba satura pārvaldības sistēma, kas ļauj lietotājiem viegli un intuitīvi pievienot jaunu saturu, ilgtermiņāvar dot lielu labumu.

  Uncategorised

  Mūsu vērtējums: 100% - 50 votes

  100%