+371 29564547   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

  Blog

  5 soļi, kas jāievēro, lai ar SEO būtu augstākajās pozīcijās

  SEO (Search Engine Optimization) ir meklēšanas rezultātu optimizācija. Sekojoši, tiek veiktas darbības, lai uzlabotu mājas lapas pozīciju meklētājsistēmu (Google, Yandex, Bing, Yahoo) pirmajās lapās. 

  Šajā rakstā:

  1. SEO Dalījums
  2. SEO Veicamie Soļi

  SEO Dalījums

  SEO darbībām ir divi atšķirīgi atzari:

  • Ieskšējā SEO optimizācija (On-Page SEO)- darbības, ko veic Jūsu tīmekļa vietnē (vietnes ielādes ātrums, vietnes saturs u.c.)
  • Ārējā SEO optimizācija (Off-Page SEO)- darbības, kas tiek veiktas ārpus Jūsu tīmekļa vietnes (sociālie tīkli, blogi u.c.)

  Pirms sākt darbu ar SEO ir nepieciešama semantiska kodola izveide jeb shēmas sagatavošana.

   

  SEO Veicamie Soļi

  1. Atslēgvārdi

  Jūsu tīmekļa satura atslēgvārdi un frāzes, kas ļauj lietotājiem atrast Jūsu vietni, izmantojot meklētājprogrammas. Jums jāzina, kā cilvēki meklē Jūsu piedāvātos produktus, pakalpojumus vai informāciju, lai viņiem būtu vieglāk Jūs atrast. Ar atlsēgvārdu analīzes rīku palīdzību (‘’Google Keyword Planner’’) iegūsiet sev vēlamo atslēgvārdu sīkāku informāciju- konkurences līmeni, meklēšanas biežumu.

  1. Virsraksts un apraksts

  Virsraksts (Title tag)- pirmais, ko apmeklētājs pamanīs, veicot meklēšanu- tātad šī ir Jūsu iespēja gūt pozitīvu pirmo iespaidu. Vēlams virsrakstā iesaistīt atslēgvārdu. 

  Statistika rāda, ka virsraksti ar skaitļiem ir ieguvēji.

  conduktor

   

  Apraksts (Meta description) - īsumā tiek izskaidrota, kas ir Jūsu lapa. Aprakstam jābūt saistošam, lai ieinteresētu uzklikšķināt uz tā.

  snipet

  1. Norāde uz papildus informāciju

  Papildus nepieciešams norādīt savas mājaslapas linku, un pēc izvēles kontatktālruni un adresi, lai apmeklētājs varētu ātrāk ar Jums sazināties.

  1. Saturs

  Radiet saturu, kas ir orģināls un saistošs apmeklētājiem. Jūsu personiskais viedoklis par stāstu padarīs Jūsu saturu unikālu un oriģinālu. Un veidojot mājaslapas saturu, noteikti izmantojiet atslēgvārdus un ievērojiet pārējos soļus.

  1. Saites (backlinks)

  Tā saista vienu konkrētu vietni ar citām ārējām vietnēm, kurās ir saites uz šo vietni. Citiem vārdiem sakot, apmeklējot ārējās vietnes, tās novedīs Jūs līdz šai konkrētajai vietnei.

  Šis aizņems daudz laiku, bet ilgtermiņā tas atmaksāsies!

  Veicot šos soļus, Jūs esat izveidojis savai mājaslapai SEO optimizāciju. Svarīgi ir neaizmirst sekot līdzi rezultātiem- darbības, kuras tiek veiktas pēc klientu mijiedarbības ar reklāmu.

  Ja Jūs pats netiekat galā ar SEO izveidošanu, tad meklējiet palīdzību pie profesionāļiem, kas Jums palīdzēs veikt SEO optimizāciju.

  Uncategorised

  Mūsu vērtējums: 100% - 50 votes

  100%